AUTOBUS I
Santocko, Mironice
PRZYWOZY |
ODWOZY
|
|
I KURS - KLASY I-IV godz. 7.00 Santocko Centrum godz. 7.05 Santocko Pętla II KURS - KLASY V-VIII godz. 7.30 Santocko kolonia godz. 7.35 Santocko centrum godz. 7.40 Santocko pętla godz. 7.45 Mironice |
I KURS |
godz. 12.50 poniedziałek - piątek
|
II KURS |
godz. 14.40 poniedziałek godz. 15.30 wtorek, środa, czwartek godz. 13.45 piątek
|
AUTOBUS II
Chwalęcice
PRZYWOZY |
ODWOZY
|
|
godz. 7.00 Chwalęcice
|
I KURS |
godz. 12.50 poniedziałek - piątek
|
II KURS |
godz. 14.40 poniedziałek godz. 15.30 wtorek, środa, czwartek godz. 13,45 piątek
|
AUTOBUS II
Łośno
PRZYWOZY |
ODWOZY
|
|
godz. 7.30 Łośno
|
I KURS |
godz. 13.45 poniedziałek - czwartek godz. 14:00 piątek
|
II KURS |
godz. 15.00 poniedziałek godz. 15.55 wtorek, środa, czwartek
|