GIMNAZJUM

Konkursy

wyniki konkursów LKO 2020/2021

 

Etap szkolny: przystąpiło 65 uczniów.

Etap rejonowy: zakwalifikowało się 25 uczniów.

Etap wojewódzki: 

laureat - DAVID SONKO (język niemiecki)

finaliści: NATALIA BEDNARSKA (matematyka),

               JAKUB BRANDT (historia),  

               FILIP WRZESIŃSKI (język angielski).


KONKURSY 2020/2021

 

                       WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH LKO                  

       W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Etap szkolny: 65 uczniów

1.język polski-7 uczniów

2.matematyka-13 uczniów

3.język niemiecki-5 uczniów

4.język angielski-19 uczniów

5.chemia-2 osoby

6.historia-5 osób

7.fizyka-1 osoba

8.geografia-10 osób

9.biologia-3 osoby

Etap rejonowy:25 uczniów

 

 

DO ETAPU REJONOWEGO W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

 

 

Język polski:

1.Natalia Bednarska-kl.8

2.Jan Zawadzki-kl.7

3.Alicja Koziczyńska-kl.8

Matematyka :

1.Natalia Bednarska-kl.8

2.Jan Zawadzki-k.7

3.Alicja Jędrachowicz-kl.8

4.Franciszek Samulski-kl.8

5.Bruno Marcinkiewicz-kl.7

Język niemiecki:

1.David Sonko-kl.8

2.Marta Bednarska-kl.7

3.Łukasz Kwiatkowski-kl.7

Język angielski:

1.Filip Wrzesiński-kl.6

2.Gabriela Niciejewska-kl.7

3.Alicja Jędrachowicz-kl.8

4.Olivia Zyskowska-kl.7

5.Maja Kretowicz-kl.8

6.Bruno Marcinkiewicz-kl.7

Chemia:

1.Alicja Jędrachowicz-kl.8

Historia:

1.Franciszek Samulski-kl.8

2.Jakub Brandt-kl.6

Geografia:

1.Jan Zawadzki-kl.7

2.Magdalena Wójcik-kl.7

3.Wojciech Wysocki-kl.6

4.Marta Malinowska-kl.7

Biologia:

Alicja Jędrachowicz-kl.7

 

 

DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

 

Historia

Jakub Brandt-kl.6

Matematyka

Natalia Bednarska-kl.8

Język niemiecki

David Sonko-kl.8

Język angielski

Filip Wrzesiński-kl.6

 

 


Konkurs „Fit In Deutsch”

W dniu 29 stycznia 2021 odbył się konkurs „Fit In Deutsch” organizowany przez II LO

w Gorzowie Wlkp. dla uczniów szkół podstawowych Pierwsza dziesiątka uczniów została

zaproszona w dniu 5 lutego do gmachu Liceum przy ul. Przemysłowej po odbiór wyników

i nagród dla zwycięzców. Z naszej szkoły zaszczytne miejsca uzyskało troje uczniów:

Marta Bednarska z klasy 7c- 6 miejsce

David Sonko z klasy 8a- 4 miejsce

Łukasz Kwiatkowski z klasy 7c- 1 miejsce, zdobywając komplet punktów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wysokich wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Organizatorzy konkursu oraz nauczyciel języka niemieckiego Beata Głogowska

 

 

        

 


 


 

 

 

 

rok szkolny 2021/2022