Laureaci etapu rejonowego zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Laureaci etapu rejonowego zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego :
1.Jan Zawadzki kl.8 -język polski /opiekun Pani mgr Marta Wojciechowska
2.Marek Woźniak kl.8 –matematyka/opiekun Pan mgr Piotr Ciechomski
3.Filip Wrzesiński kl.7-język angielski/opiekun Pani mgr Marta Andrzejewska
4.Mia Sophie Bąk kl.7-język niemiecki /opiekun Pani mgr Beata Głogowska
Gratulujemy Laureatom, Rodzcom i ich Opiekunom uzyskania wysokich wyników i życzymy sukcesów w ostatnim etapie konkursu.
Gratulujemy Laureatom, Rodzcom i ich Opiekunom uzyskania wysokich wyników i życzymy sukcesów w ostatnim etapie konkursu.
WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH LKO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022
ETAP SZKOLNY
Etap szkolny: przystąpiło 156 uczniów.
Etap rejonowy: zakwalifikowało się 26 uczniów (uczniowie uzyskali wynik 80% i więcej).
Etap szkolny
Język polski:
Matematyka :
Język niemiecki:
Język angielski:
Chemia: brak laureatów
Fizyka: brak laureatów
Historia:
Geografia:
Biologia:
Gratulujemy wszystkim Laureatom zakwalifikowania się do kolejnego etapu , życzymy wytrwałości w dalszej nauce i osiągnięcia kolejnych sukcesów.
Nauczycielom zaangażowanym w konkursy dziękujemy za przygotowanie zadań, przeprowadzenie konkursów i sprawdzenie prac .
Etap szkolny: przystąpiło 65 uczniów.
Etap rejonowy: zakwalifikowało się 25 uczniów.
Etap wojewódzki:
laureat - DAVID SONKO (język niemiecki)
finaliści: NATALIA BEDNARSKA (matematyka),
JAKUB BRANDT (historia),
FILIP WRZESIŃSKI (język angielski).
WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH LKO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
Etap szkolny: 65 uczniów
1.język polski-7 uczniów
2.matematyka-13 uczniów
3.język niemiecki-5 uczniów
4.język angielski-19 uczniów
5.chemia-2 osoby
6.historia-5 osób
7.fizyka-1 osoba
8.geografia-10 osób
9.biologia-3 osoby
Etap rejonowy:25 uczniów
DO ETAPU REJONOWEGO W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:
Język polski:
1.Natalia Bednarska-kl.8
2.Jan Zawadzki-kl.7
3.Alicja Koziczyńska-kl.8
Matematyka :
1.Natalia Bednarska-kl.8
2.Jan Zawadzki-k.7
3.Alicja Jędrachowicz-kl.8
4.Franciszek Samulski-kl.8
5.Bruno Marcinkiewicz-kl.7
Język niemiecki:
1.David Sonko-kl.8
2.Marta Bednarska-kl.7
3.Łukasz Kwiatkowski-kl.7
Język angielski:
1.Filip Wrzesiński-kl.6
2.Gabriela Niciejewska-kl.7
3.Alicja Jędrachowicz-kl.8
4.Olivia Zyskowska-kl.7
5.Maja Kretowicz-kl.8
6.Bruno Marcinkiewicz-kl.7
Chemia:
1.Alicja Jędrachowicz-kl.8
Historia:
1.Franciszek Samulski-kl.8
2.Jakub Brandt-kl.6
Geografia:
1.Jan Zawadzki-kl.7
2.Magdalena Wójcik-kl.7
3.Wojciech Wysocki-kl.6
4.Marta Malinowska-kl.7
Biologia:
Alicja Jędrachowicz-kl.7
DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:
Historia
Jakub Brandt-kl.6
Matematyka
Natalia Bednarska-kl.8
Język niemiecki
David Sonko-kl.8
Język angielski
Filip Wrzesiński-kl.6