GIMNAZJUM

 • SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

  Gorąco zachęcamy do wsparcia naszej szkoły w projekcie LIDL: "Szkoły pełne talentów". Naszym celem jest pozyskanie sprzętu sportowego dla szkoły. 
  Za zakupy w sieci LIDL otrzymamy Talenciaki (specjalne kupony), które wrzucamy do specjalnych skrzynek przy wejściach do szkoły.
  Jeszcze raz namawiamy Wszystkich do wspólnego działania!
  Zbieramy i przekazujemy Talenciaki naszej szkole! 


  Katarzyna Dźwigalska, Edyta Ralcewicz

 • FESTYN INTEGRACYJNY DLA DZIECI I RODZICÓW Z KLAS PIERWSZYCH

  FESTYN INTEGRACYJNY DLA DZIECI I RODZICÓW Z KLAS PIERWSZYCH

  Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego 2022/2023 Rada Rodziców zorganizowała festyn integracyjny dla uczniów i rodziców klas pierwszych. Było mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, dmuchany zamek, tatuaże, bańki mydlane, rysowanie, zabawy klockami oraz słodkie niespodzianki. Wszyscy świetnie się bawili! Mieli również okazję do poznania się, wspólnej zabawy i rozmowy z wychowawcą.

  Dziękujemy!

 • INFORMACJA DLA RODZICÓW

  INFORMACJA DLA RODZICÓW
 • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

  odbędzie się

  1.09 o godzinie 8:00 na hali sportowej.

   

 • ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW 01.09.2022 R.

  ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW 01.09.2022 R.
 • PODRĘCZNIKI DO RELIGII

  NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA

   

  Klasa 1 szkoła podstawowa - "Poznaję Boży świat"
  Autorzy podręcznika: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

   

  Klasa 2 szkoła podstawowa - "Odkrywam królestwo Boże"
  Autorzy podręcznika: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

   

  Klasa 3 szkoły podstawowej „Poznaję Jezusa”
  Autorzy podręcznika: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

   

  Klasa 5 szkoła podstawowa - "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy"
  Autorzy podręcznika: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

   

  Klasa 6 szkoła podstawowa - "Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno"
  Autorzy podręcznika: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

   

  Klasa 7 szkoły podstawowa „Szczęśliwi, którzy czynią dobro”
  Autorzy podręcznika: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak

   

   

  STARA PODSTAWA PROGRAMOWA

  Klasy 4 szkoła podstawowa – Miejsca pełne BOGActw

  Autorzy podręcznika: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek

   

  Klasy 8 szkoła podstawowa – Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi

  Autorzy podręcznika: ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E.Parszewska

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • WYNIKI - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

  WYNIKI - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

  Drodzy Absolwenci, gratulujemy Wam wspaniałych wyników egzaminów ósmoklasisty!

  Jesteśmy z Was bardzo dumni!

  Poniżej tabela przedstawiająca średnie wyników w naszej szkole, w województwie i w kraju.

   

   

   

 • WAKACJE

  WAKACJE

  Życzymy wszystkim uczniom

  wesołych i słonecznych wakacji!

  Dużo odpoczynku, radości

  i niezapomnianych wakacyjnych przygód!

   

 • SUKCES UCZENNICY KLASY 6a

  Po walce o brąz z drużyną Hutnik Warszawa Maja Maksimowicz  zajęła 4 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Skrzatek (U12) w tenisie ziemnym.

  Mistrzostwa odbywały się  w Sopocie 16-19 czerwca 2022 roku. Gratulujemy Mai i drużynie!

 • SAVOIR VIVRE

  Zadaniem dla klas 4-6 klasa 6 a kończy już pracę nad projektem Savoir-vivre. Dziękujemy klasom, które ubrały nasze manekiny na różne okazje. A wszystkim klasom dziękujemy za dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że zapamiętamy lekcje savoir-vivr'u 🙂

  Życzymy wspaniałych wakacji! Klasa 6 a z wychowawcą.

 • WYCIECZKA

  Wycieczka do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego

   oraz Centrum Nauki Keplera

   

  Podczas wyjazdu uczniowie zdobyli  wiedzę i usłyszeli o wielu ciekawostkach historycznych i naukowych. Na szczegółowe pytania konkursowe odpowiedź znali prawie wszyscy uczniowie!

 • WOJEWÓDZKA DEBATA O OCENIANIU

  W ubiegłym tygodniu nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkiej debacie o ocenianiu pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

  Wykład pani prof. AJP dr Doroty Skrockiej oraz wystąpienie pana dr Przemysława Pieczyńskiego okazały się niezwykle inspirujące. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również  Pana Belfra - nauczyciela z Internetów.

 • WYCIECZKA IIA

  WYCIECZKA IIA

  Dnia 8 czerwca 2022 roku na zaproszenie Pana Marka Bidola klasa II a odwiedziła Strzelce Krajeńskie. Nie trzeba daleko jechać, by zobaczyć tak urocze miejsce, jakim jest to miasteczko i spotkać tak miłych, otwartych ludzi. Burmistrz Strzelec, Pan Mateusz Feder, znalazł czas, by opowiedzieć nam o pracy urzędu, pokazał sztandar, mogliśmy przymierzyć łańcuch ceremonialny. Następnie Pan Marek Bidol ze strzeleckiego magistratu oprowadził nas po mieście, udostępnił wejście do Baszty Czarownic i ufundował pyszne lody w cukierni obok. Ze Strzelec wyjechaliśmy z prezentami - grami, książkami. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za tak miłe przyjęcie oraz zaprosić wszystkich do urokliwych Strzelec Krajeńskich, pełnych legend i serdecznych mieszkańców.                            

    Klasa II a i wychowawca Urszula Stasik

 • WOLONTARIUSZE I TRIATHLON ZNAD WARTY

  WOLONTARIUSZE I TRIATHLON ZNAD WARTY

  4 i 5 czerwca grupa wolontariuszy z naszej szkoły podjęła wyzwanie wsparcia swoją pracą organizatorów triathlonu w Gorzowie Wlkp. Były to pierwsze triathlonowe zmagania na ziemi lubuskiej rozgrywane na rzece Warta.

  Pierwszego dnia wolontariusze mieli sporo zadań m.in. przygotowywali pakiety startowe dla zawodników, rozstawiali leżaki przed sceną, na której wręczano medale i nagrody, przygotowywano stanowiska do wydawania pakietów startowych, zawieszano reklamy sponsorów. Od godziny 18 przyszła pora na wydawanie pakietów startowych dla zawodników.

  Drugiego dnia wolontariusze od wczesnych godzin porannych wydawali pakiety startowe. Uczestników było sporo ok 600, więc i pracy było niemało. Następnie zostali zorganizowani na mniejsze grupy i wyruszyli na trasę zawodów. Przygotowali i obsługiwali stanowiska z wodą, dbali o prawidłowe i bezpieczne przechowywanie pozostawionych w depozycje dóbr materialnych zawodników.

  Atmosfera towarzysząca całemu przedsięwzięciu była bardzo pozytywna. Wszyscy byli uśmiechnięci i życzliwi. Czuło się ducha zdrowej rywalizacji sportowej, która wyzwalała w ludziach dużo dobrej energii. Pogoda również dopisała.

  Dla wszystkich wolontariuszy było to nowe doświadczenie. Uczestnictwo w tej formie dało dużo satysfakcji, ponieważ wg organizatorów i samych uczestników zawodów nasi wolontariusze spisali się na medal!

   

 • Savoir vivre

  Savoir vivre

  Uczniowie klasy 6b przeprowadzili w maju i czerwcu akcję "Savoir-vivre w szkole". Działania promujące kulturalne zachowanie skierowane były do wszystkich uczniów naszej szkoły, odbywały się cyklicznie i dotyczyły następujących obszarów: wygląd ucznia, kultura w stołówce, kultura języka, zachowanie w stosunku do pracowników szkoły i zachowanie podczas przerw. Forma działań była ciekawa i różnorodna. Uczniowie klasy 6b przedstawili we wszystkich klasach prezentację, przygotowali quiz, plakaty z zasadami, film animowany, stacje zadań, a nawet film ze swoim udziałem. Dzieci ze wszystkich klas mogły zaprojektować czapki szkolne, przejść wirtualny escape room i spotkać się ze Strażnikami Dobrych Manier. Zwieńczeniem akcji był konkurs dla przedstawicieli klas 1-3 i 4-8 przygotowany w formie podchodów, na którym pojawiły się kody QR, szyfry i wykreślanki. Nagrodą główną były słodka niespodzianka i dyplom. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie będą pamiętać o zasadach kulturalnego zachowania w różnych sytuacjach szkolnych.

 • DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ PROFILAKTYKI W NASZEJ SZKOLE

  DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ PROFILAKTYKI W NASZEJ SZKOLE

  Dnia 31.05.2022r. był piekny słoneczny dzień. O 8.20 wszyscy uczniowie klas I-III bezpiecznie wyruszyli na imprezę plenerową z okazji DNIA DZIECKA I DNIA PROFOLAKTYKI, przygotowaną przez RADĘ RODZICÓW. Na miejscu czekało na nas mnóstwo niespodzianek - malowanie buzi, dmuchańce i lody, a hasłem przewodnim, było ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO. Wszyscy bezpiecznie i znakomicie się bawili.

  Starsi uczniowie wzięli udział w konkursie na najsmaczniejszą sałatkę owocową i kanapki, a także w spotkaniu z trenerem personalnym, stylistką, z klubem motocyklowym, w zawodach badmintona i finale rozgrywek piłki nożnej. Zwycięzcami rozgrywek zostali uczniowie klas 4b i 7c. Gratulujemy!

  BYŁO SUUUPER!!!!!!

  DZIĘKUJEMY !

  Uczniowie

 • 1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA

  1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA

  Drogie dzieciaki

  niech spełniaja się

  wasze marzenia,

  a radość i usmiech

  towarzyszą Wam

  każdego dnia!

   

 • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

  Dzień trzeci - JĘZYK OBCY

strona:

rok szkolny 2022/2023